Gastronomické produkty zaměřené na chladící techniku a cukrářské potřeby, aneb značky Alcas a Asber

V dnešním článku zaměřeném na gastronomické produkty se spolu podíváme na chladící techniku a cukrářské potřeby, konkrétněji potom na produkty, které se ukrývají pod značkami jako jsou Alcas a Asber. Jestliže máte restauraci, cukrárnu, nebo prostě jen pro své podnikání potřebujete tohoto typu zařízení, srdečně Vás zveme k přečtení následujícího článku, který, jak doufáme, Vám pomůže se seznámit s produkty, které firmy Alcas a Asber nabízí.

Značka Alcas – cukrářské a zmrzlinářské potřeby

Značka Alcas nabízí různého druhu produkty orientované pro cukrárenský a zmrzlinářský průmysl. Jedná se například o termoizolační boxy na zmrzlinu, patrové stojany na dorty, krabičky na makronky, lžičky na zmrzlinu, biologické rozložitelné jednorázové kelímky na dezerty nebo zmrzlinu, ekologická víčka na kelímky, brčka, tácky i talíře. Produkty jako kelímky se prodávají po sadách obsahujících několik set kusů. Jestliže tedy tento typ produktů potřebujete, stojí za to si udělat čas a blíže se seznámit se značkou Alcas.

Značka Asber – chladící technika

Značka Asber se zaměřuje především na chladící techniku a v jejich nabídce můžeme nalézt produkty jako jsou chladící stoly, chladící skříně, nebo například šokové zmrazovače. Produkty tohoto typu jsou zaměřené na gastronomické odvětví, proto je množství nabízených produktů opravdu široké, aby si každý našel ten ideální pro potřeby svého podnikání. Jestliže tedy potřebujete chladící techniku, neváhejte a prohlédněte si nabídku značky Asber.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *