Sprchové baterie – jaké jsou možnosti a jak si vybrat tu správnou

V životě každého člověka nastane moment, kdy bude potřebovat koupit novou sprchovou baterii, ať už to je v případě, kdy mu stářím odejde ta stará, rozbije se a nebo opotřebuje, nebo nejčastěji v případě, kdy nastane moment stěhování se s přítelkyní nebo přítelem do nově koupeného bytu, který si chtějí přizpůsobit podle svého vlastního vkusu. V dnešním článku se podíváme na to, jaké vlastně existují typy baterie do sprchy a jak si vybrat tu ideální, která bude pasovat do našeho stylu. Jestliže Vás toto téma zajímá a nacházíte se přesně v tom momentě, kdy se rozhodujete jaká sprchová baterie bude ta nejlepší, potom jste na správném místě a srdečně Vás zveme k přečtení tohoto článku.

Kohoutková sprchová baterie

Kohoutková sprchová baterie je jedním z nejstarších řešení a v dnešní době se používá hlavně v případech, kdy chceme postavit koupelnu v retro stylu. Jedná se o klasické řešení v podobě dvou otáčecích kohoutků, jednoho na studenou a druhého na teplou vodu.

Páková sprchová baterie

Páková sprchová baterie je modernější a dnes nejčastěji používanou verzí. Pomocí páky u nich snadno jednou rukou nastavíme požadovanou teplotu vody. Jejich kvalita se nejčastěji odvíjí od typu kartuše, který se nachází uvnitř této sprchové baterie.

Termostatická sprchová baterie

Termostatická sprchová baterie patří mezi ty nejekologičtější a nejbezpečnější baterie do sprchy na světě. Je to hlavně z toho důvodu, že udržuje přednastavenou teplotu vody díky čemu neplýtváme při nastavení teploty. Jsou také bezpečné pro děti, protože zabraňují opaření.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *