Gastronomické potřeby – výrobníky ledu značky Brema ice makers

V dnešním článku se společně podíváme na značku Brema Ice Makers, která jak už ze samotného brandu vyplívá, vyrábí gastronomické přístroje na tvorbu ledu. Samotná společnost Brema byla založena již roku 1985 v Itálii a od té doby dodává zařízení na led spoustě spokojeným klientům po celém světě. Itálie je vyhlášená nejen oděvním průmyslem, ale také právě tím, který je určený pro gastronomii. Od značky Brema můžeme tedy očekávat tu nejvyšší kvalitu, zaručenou použitím těch nejlepších na trhu dostupných materiálů. Všechny produkty splňují ty nejvyšší standardy a na jejich výrobu byly použity nejmodernější současné technologie, což z nich dělá opravdu jedinečný produkt. Jestliže tedy potřebujete zařízení na tvorbu ledu, neváhejte si prohlédnout varianty, které nabízí tato firma. Stačí do pole vyhledávače napsat klíčové slovo „Brema“ a všechny produkty se Vám ihned zobrazí.

Výrobníky ledu Brema chlazené vodou

Výrobníky ledu, které jsou chlazené vodou, jsou o něco méně náročné a nevyžadují čištění mřížky kondenzátoru. Je možné je umístit pod barový pult, ale také jsou vhodné do prostor s vyšší teplotou, například je můžete také použít do venkovního baru. Vždy je potřeba zajistit, aby byl kolem výrobníku ledu dostatečný prostor pro cirkulaci vzduchu.

Výrobníky ledu Brema chlazené vzduchem

Výrobníky ledu, které jsou chlazené vzduchem používají k chlazení okolní vzduch a vyžadují tedy pravidelné čištění větráku a kondenzátoru. Vždy kolem nich musí být prostor, aby byla zajištěna dobrá cirkulace vzduchu. V horké letní dny je potřeba počítat s trochu sníženým výkonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *